Agenda
Schermafdruk 2019-05-06 09.37.11
Schermafbeelding 2019-08-13 om 03.39.30
Schermafdruk 2019-05-06 09.37.11
Schermafbeelding 2019-08-13 om 03.39.30

zondag

18

augustus

petanque chiro terreinen (van 18.00 - 20.00 uur)

maandag

19

augustus


dinsdag 

20

augustus


woensdag

21

augustus

fietsen met Fons en Berna

donderdag

22

augustus

zwemmen in Mechelen

vrijdag

23

augustus

petanque chiro terreinen (van13.30 tot 15.30 uur)

zaterdag

24

augustus

gewestelijke daguitstap Mechelen Op ontdekking in de Sint-Pietersberg

zondag

25

augustus

petanque chiro terreinen (van 18.00 - 20.00 uur)

maandag

26

augustus


dinsdag 

27

augustus


woensdag

28

augustus

fietsen met Fons en Berna

donderdag

29

augustus

zwemmen in Mechelen

vrijdag

30

augustus

petanque chiro terreinen (van13.30 tot 15.30 uur)

zaterdag

31

augustus


zondag

1

september

petanque chiro terreinen (van 18.00 - 20.00 uur)

maandag

2

september

warme maaltijden Leest

dinsdag 

3

september


woensdag

4

september

fietsen met Fons en Berna

donderdag

5

september

zwemmen in Mechelen

vrijdag

6

september

petanque chiro terreinen (van13.30 tot 15.30 uur)

zaterdag

7

september


zondag

8

september

petanque chiro terreinen (van 18.00 - 20.00 uur)

maandag

9

september

ledenbijeenkomst

dinsdag

10

september


woensdag

11

september

fietsen met Fons en Berna




regionaal petanque-tornooi




BBQ OKRA-sport

donderdag

12

september

zwemmen in Mechelen

vrijdag

13

september

petanque chiro terreinen (van13.30 tot 15.30 uur)

zaterdag

14

september

reis: dankbaar en hoopvol naar Lourdes

zondag

15

september

petanque chiro terreinen (van 18.00 - 20.00 uur)




reis: dankbaar en hoopvol naar Lourdes

maandag

16

september

reis: dankbaar en hoopvol naar Lourdes

dinsdag 

17

september

reis: dankbaar en hoopvol naar Lourdes

woensdag

18

september

fietsen met Fons en Berna




reis: dankbaar en hoopvol naar Lourdes

donderdag

19

september

zwemmen in Mechelen




reis: dankbaar en hoopvol naar Lourdes

vrijdag

20

september

petanque chiro terreinen (van13.30 tot 15.30 uur)

zondag

21

september


zondag

22

september

petanque chiro terreinen (van 18.00 - 20.00 uur)

maandag

23

september

OKRA-academie: voordracht

dinsdag 

24

september

Theatervoorstelling: Hola zomaar oma met Leen Persijn

woensdag

25

september

fietsen met Fons en Berna

donderdag

26

september

wandelcriterium Bonheiden




zwemmen in Mechelen

vrijdag

27

september

petanque chiro terreinen (van13.30 tot 15.30 uur)

zaterdag

28

september


zondag

29

september

petanque chiro terreinen (van 18.00 - 20.00 uur)

maandag

30

september


dinsdag 

1

oktober


woensdag

2

oktober

fietsen met Fons en Berna

donderdag

3

oktober

zwemmen in Mechelen

vrijdag

4

oktober

petanque chiro terreinen (van13.30 tot 15.30 uur)




mosselfeesten LRV (onder voorbehoud)

zaterdag

5

oktober


zondag

6

oktober

petanque chiro terreinen (van 18.00 - 20.00 uur)

maandag

7

oktober

warme maaltijden Leest




OKRA-academie: voordracht

dinsdag 

8

oktober


woensdag

9

oktober

wandelcriterium Nijlen




fietsen met ???

donderdag

10

oktober

zwemmen in Mechelen

vrijdag

11

oktober

petanque chiro terreinen (van13.30 tot 15.30 uur)

zaterdag

12

oktober


zondag

13

oktober

petanque chiro terreinen (van 18.00 - 20.00 uur)

maandag

14

oktober

ledenfeest




OKRA-academie: voordracht

dinsdag 

15

oktober


woensdag

16

oktober

fietsen met Fons en Berna

donderdag

17

oktober

zwemmen in Mechelen

vrijdag

18

oktober

petanque chiro terreinen (van13.30 tot 15.30 uur)

zaterdag

19

oktober


zondag

20

oktober

petanque chiro terreinen (van 18.00 - 20.00 uur)

maandag

21

oktober

OKRA-academie: voordracht

dinsdag 

22

oktober


woensdag

23

oktober

fietsen met Fons en Berna

donderdag

24

oktober

zwemmen in Mechelen

vrijdag

25

oktober

petanque chiro terreinen (van 13.30 tot 15.30 uur)

zaterdag

26

oktober


zondag

27

oktober

petanque chiro terreinen (van 18.00 - 20.00 uur)

maandag

28

oktober


dinsdag 

29

oktober


woensdag

30

oktober

fietsen met Fons en Berna

donderdag

31

oktober

zwemmen in Mechelen

vrijdag

1

november

petanque sporthal De Ploan (samenkomst Ter Coose 13.30)

zaterdag

2

november


zondag

3

november

petanque sporthal De Ploan (samenkomst Delhaize 17.30)

maandag

4

november

warme maaltijden Leest




OKRA-academie: voordracht

dinsdag 

5

november


woensdag

6

november

wandelen met Fons

donderdag

7

november

zwemmen in Mechelen

vrijdag

8

november

petanque sporthal De Ploan (samenkomst Ter Coose 13.30)

zaterdag

9

november


zondag

10

november

petanque sporthal De Ploan (samenkomst Delhaize 17.30)

maandag

11

november

ledenbijeenkomst

dinsdag 

12

november


woensdag

13

november

wandelen met Fons

donderdag

14

november

zwemmen in Mechelen

vrijdag

15

november

petanque sporthal De Ploan (samenkomst Ter Coose 13.30)




toneel Rust Roest (onder voorbehoud)

zaterdag

16

november

toneel Rust Roest(onder voorbehoud)

zondag

17

november

petanque sporthal De Ploan (samenkomst Delhaize 17.30)

maandag

18

november

seniorenweek




OKRA-academie: voordracht

dinsdag 

19

november

seniorenweek

woensdag

20

november

seniorenweek




wandelcriterium Itegem

donderdag

21

november

seniorenweek




zwemmen in Mechelen

vrijdag

22

november

seniorenweek




petanque sporthal De Ploan (samenkomst Ter Coose 13.30)

zaterdag

23

november


zondag

24

november

petanque sporthal De Ploan (samenkomst Delhaize 17.30)

maandag

25

november


dinsdag 

26

november


woensdag

27

november

wandelen met Fons

donderdag

28

november

zwemmen in Mechelen

vrijdag

29

november

petanque sporthal De Ploan (samenkomst Ter Coose 13.30)

zaterdag

30

december


zondag

1

december

petanque sporthal De Ploan (samenkomst Delhaize 17.30)

maandag

2

december

warme maaltijden Leest

dinsdag 

3

december


woensdag

4

december

wandelen met Fons

donderdag

5

december

wandelcriterium Puurs




zwemmen in Mechelen

vrijdag

6

december

petanque sporthal De Ploan (samenkomst Ter Coose 13.30)

zaterdag

7

december


zondag

8

december

petanque sporthal De Ploan (samenkomst Delhaize 17.30)

maandag

9

december

Kerstfeest

dinsdag 

10

december


woensdag

11

december

wandelen met Fons

donderdag

12

december

zwemmen in Mechelen

vrijdag

13

december

petanque sporthal De Ploan (samenkomst Ter Coose 13.30)

zaterdag

14

december


zondag

15

december

winterLeest winterFeest (onder voorbehoud)




feest KVG




petanque sporthal De Ploan (samenkomst Delhaize 17.30) (onder voorbehoud)

maandag

16

december


dinsdag 

17

december


woensdag

18

december

wandelen met Fons

donderdag

19

december

zwemmen in Mechelen

vrijdag

20

december

petanque sporthal De Ploan (samenkomst Ter Coose 13.30)

zaterdag

21

december


zondag

22

december

petanque sporthal De Ploan (samenkomst Delhaize 17.30)

maandag

23

december


dinsdag 

24

december


woensdag

25

december

wandelen met Fons

donderdag

26

december

zwemmen in Mechelen

vrijdag

27

december

petanque sporthal De Ploan (samenkomst Ter Coose 13.30)

zaterdag

28

december


zondag

29

december

petanque sporthal De Ploan (samenkomst Delhaize 17.30)

maandag

30

december